Powierzchnie magazynowe – Szczecin

Magazyny do wynajęcia w Szczecinie oraz okolicy cieszą się coraz większą popularnością. Jest na nie popyt m.in. wśród najemców zajmujących się handlem międzynarodowym. Dobra lokalizacja to mocny atut Szczecina – miasta z potencjałem. Poniżej prezentujemy kilka wybranych obiektów w woj. zachodniopomorskim.

Magazyny – Szczecin. Wybrane obiekty

Citylink Szczecin. To nowoczesny obiekt z przeznaczeniem magazynowym, handlowym, logistycznym oraz wystawienniczym. Znajduje się w pobliżu ulicy Mieszka I, niedaleko drogi krajowej nr 13 oraz linii kolejowej. Inwestycja zapewnia też dogodny dostęp do komunikacji miejskiej.

Citylink Szczecin zapewnia szybką i efektywną logistykę. Do centrum miasta są zaledwie 4 km, 10 km do autostrady A6, a do Portu Lotniczego Szczecin-Goleniów 44 km. Powierzchnia docelowa tego parku wynosi 12 000 mkw.

Exeter Park Szczecin I. Te magazyny na wynajem w Szczecinie znajdują się przy ulicy Kniewskiej. Od drogi ekspresowej S3 dzielą obiekt tylko 4 km. Prezentowany kompleks to dobry wybór dla firm, które współpracują z Niemcami lub Skandynawią.

Jego położenie sprawia, że to atrakcyjna inwestycja do lokowania i rozwoju firm. Exeter Park Szczecin I ma duży potencjał i gwarantuje dobre skomunikowanie z Europą Zachodnią. Zaletą tej lokalizacji jest także dostęp do Morza Bałtyckiego. Powierzchnia parku wynosi 62 593 mkw.

Exeter Park Szczecin II. To druga inwestycja tego dewelopera w okolicy Szczecina. Exeter Park Szczecin II znajduje się około 14 km od centrum miasta. Lokalizacja jest plusem tego obiektu. Magazyny do wynajęcia w Szczecinie są oddalone 3 km od autostrady A6.

Park magazynowy Exeter Park Szczecin II obejmu dwa budynki o łącznej powierzchni 80 000 mkw. Pobliską autostradą A6 można szybko dojechać do drogi ekspresowej S3 oraz drogi krajowej nr 10. Z kolei lotnisko w Goleniowie znajduje się około 30 km od prezentowanego parku.

7R City Flex Szczecin. Te magazyny wybudowano w sąsiedztwie drogi krajowej nr 10, stacji kolejowej ,,Szczecin Dąbie” oraz węzła ,,Szczecin-Kijewo”. Węzeł też pozwala połączyć autostradę A6 z drogą ekspresową S3. Centralne położenie gwarantuje doskonałą komunikację z miastem oraz wieloma środkami transportu – jak transport morski, lotniczy i kolejowy.

7R City Flex Szczecin jest oddalony 10 km od centrum miasta, 25 km od Portu Lotniczego Szczecin-Goleniów im. NSZZ „Solidarność” oraz 11 km od Portu Morskiego Szczecin. Znajduje się też w pobliżu autostrady A6. Całkowita powierzchnia magazynowa tego obiektu wynosi 10 500 mkw.