Ile kosztuje magazyn self storage we Wrocławiu?

Wrocław to jedno z większych polskich miast, w których mieszkańcy mogą korzystać z samoobsługowej przestrzeni magazynowej. To wygodne i bezpieczne rozwiązanie zarówno dla osób prywatnych organizujących przeprowadzkę, jak i przedsiębiorców, którzy potrzebują miejsca do składowania towaru. Ostateczna oferta najmu boksu zawsze ustalana jest z klientem indywidualnie. Z jakimi kosztami trzeba się liczyć w stolicy Dolnego Śląska?

Dlaczego warto postawić na self storage? Wrocław i warunki, na jakie możesz liczyć

Najważniejszą zaletą magazynów typu self storage jest ich bezpieczeństwo. Nie chodzi tylko o kradzież zdeponowanego przez klienta mienia. Równie istotna jest dbałość o to, aby do czasu odbioru towar znajdował się w doskonałym stanie.

Jako operator udostępniający przestrzeń magazynową w umowie zobowiązujemy się do takich metod ochrony, jak zaawansowany system monitoringu, rozszerzone zabezpieczenia przeciwpożarowe czy specjalny system kontroli dostępu do boksu tak, aby nie próbował do niego wejść nikt niepowołany – podkreśla doradca klienta firmy Kangu, która udostępnia przechowalnie bagaży o niemal każdym gabarycie.

Ceny magazynu we Wrocławiu – co musisz wiedzieć?

Na terenie Wrocławia do dyspozycji klientów są boksy o wielkości od metra do nawet 20 m2. Wybór powierzchni musi zależeć od tego, co zostanie w nim umieszczone, a cena zależy właśnie od kształtu bosku i jego rozmiaru. Najmniejsze przechowalnie we Wrocławiu mają zaledwie kilka metrów kwadratowych – wówczas jest to koszt od 20 do 50 zł tygodniowo.

Cena rośnie wraz ze zwiększaniem się metrażu przechowalni. Czynnikiem, który istotnie wpływa na wycenę najmu jest lokalizacja magazynu. We Wrocławiu będzie z pewnością nieco taniej niż w self storage w stolicy. Aby oszacować całkowity koszt planowanego wynajmu, warto skontaktować się wcześniej z działem obsługi klienta wybranego operatora. Z kolei na jego stronie internetowej znajdziesz kalkulator, dzięki któremu samodzielnie sprawdzisz, czy na stać cię, aby zrealizować swoje plany.

 https://kangu24.com/pl/